|

|

Nuo ko gali priklausyti baidarių nuomos kainos?


Vanduo – tai gyvybės šaltinis, o kartu jis yra ir visapusiška nauda žmogui. Gerai, kad esame sugalvoję tiek daug pramogų ir gero laisvalaikio leidimo būdų, susijusių būtent su vandeniu. Vieni mėgsta tiesiog pasiplaukioti, kitiems artimesni jėgos aitvarai, treti mėgsta irtis valtimis ar minti vandens dviračius arba aktyviau dirbti rankomis ir plaukti baidare. Juolab, kad ir baidarių nuomos kainos dabar itin palankios, kad jas rezervuotumėt Jums patogiu metu.

Žinoma, plaukti baidarėmis yra patogiausia ir daugeliui maloniausia, kai yra šilta lauke ir ypač, jei šviečia saulytė. Tokią pramogą galite nusipirkti ir sau, ir baidarių nuoma gali būti puikia dovanos idėja artimajam ar draugui.

Be to turite žinoti, kad yra tikrai daug skirtingų ir labai įdomių maršrutų Lietuvoje. Tokia pramoga tikrai patiks tiek ir mažiems, tiek ir dideliems. Žinoma, įsidėmėkite, kad vaikus reikės stebėti visą kelionės laiką. Kadangi jie dažnai būna itin judrūs, tai svarbu, kad baidarė neapsiverstų. Nes ko jau ko, bet apsiversti tikrai nei vienas keliautojas nenori. Plaukiant baidarėmis svarbu yra dėvėti apsaugines liemenes. Jos labiausiai ir padės, jei tyčia ar netyčia Jūsų baidarė apsivers.

Tuo tarpu kelionės baidare neplanuokite su savo augintiniais. Kartu su jais plaukti yra neleistina. Gyvūno elgesys visada yra neprognozuojamas ir nežinia kada jis gali tiek ko nors išsigąsti, tiek ir bandyti pulti į vandenį iš baidarės. Plaukimas baidare gali trukti ir vos kelias valandas, ir tokia kelionė gali vykti visą dieną. Žinoma, nuo to priklausys ir baidarių nuomos kainos.

Taigi apibendrinant galima teigti, kad baidarių nuomos kainos priklauso, ne tik nuo maršruto ilgio, jo sudėtingumo, bet taip pat ir dalyvių skaičiaus bei numatytų papildomų pramogų ar paslaugų. Tai tikrai yra vienareikšmiškai viena geriausių pramogų draugų bei artimųjų būryje. Vaikus galite imti į kelionę drąsiai, bet augintinius, šuniukus bei kačiukus, palikite namuose. Keliaudami su mažaisiais keleiviais rinkitės vos kelių valandų kelionę baidare, kad pramoga neprailgtų ir paliktų tikrai geras įspūdis vaikams.


Panašūs straipsniai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *