|

,

|

Emokymai – kokios naujovės Jūsų laukia?


emokymai

Šiais laikais niekur toli keliauti nereikia, kad įgytume tam tikrų žinių. Įvairių sričių kursus bei paskaitas jau seniai tiek mokamai, tiek ir nemokamai teikia tiek patys garsiausi pasaulio universitetai, tiek ir paprastesnės mokyklos bei kolegijos ar tiesiog privačios įmonės arba asmenys. Kompetencijos ne tik mokytis, bet ir dėstyti metodinę medžiagą daugelis labai greitai įgyja. Tikriausiai tam didelės įtakos turėjo vis aktyvesnis socialinių tinklų gyvenimas, kai daugeliui mūsų vis tenka ne tik parodyti aplinką bei save, bet ir vis drąsiau kalbėti į kamerą.

Žinoma, dalis žmonių pyksta, kad kaip jaunuoliai ar vyresni žmonės, vos pabaigę vieną ar kitą kursą gali kitus mokyti tam tikrų dalykų ir dar už tai imti pinigus. Bet jeigu žmogus yra motyvuotas pasiekti tam tikrą tikslą ir iš tikrųjų patobulėti atitinkamoje srityje, tai kodėl gi ne? Pilietis įgytas žinias pritaikys praktiškai, pasiūlys paslaugą visų pirma artimiesiems bei draugams, ir jei tik viskas gerai seksis ir bus pasiekti trokštami rezultatai, tai emokymai tikrai suveiks. Įgyti žinių mokantis internetinėse platformose dar niekada anksčiau nebuvo taip lengva kaip būtent dabar. Ar jau esate tokio tipo mokymus išbandę?

Teko girdėti netgi tokių emokymų naujovių, kad sertifikuoti dėstytojai gali klientams pasiūlyti autorinius, t.y. būtent Jums pritaikytus emokymus. Dabar tikrai labai populiaru viskas, kas yra suasmeninta ir skirta konkrečiam klientui. Tad emokymus teikiantis specialistas, išsiaiškinęs Jūsų poreikius bei mokymosi galimybės, galės pasiūlyti tokią paslaugą, kuri suteiks Jums dar daugiau galimybių išmokti norimų dalykų bei būsimas žinias pritaikyti praktiškai.

Kartais tenka girdėti ir tokių variantų, kad yra sukurti specialūs emokymai, kuriuose sudalyvavę, tinkamai įsitraukę, būsimus rezultatus galėsite patirti jau kitą dieną po mokymų. To tikrai galima pasiekti, jeigu bus taikomi pažangiausi ugdymo metodai, sukurtos įtraukiančios patirtys bei skatinama motyvacija tobulėti ir ilgai netrukus išbandomos naujos žinios tiesioginiame darbe. Nepamirškite ir kai kuriems asmenims itin svarbaus punkto, kad tiems, kurie pabaigę emokymus, bus suteikti šį faktą patvirtinantys sertifikatai.


Panašūs straipsniai: