|

|

Kanalinio polikarbonato naudojimas šiltnamio statyme


kanalinis polikarbonatas

Lietuviai yra agrariška tauta. Nieko keist kad dažnas stengiasi savo soduose puoselėti šiltnamius, kurie suteikia galimybę ne tik pačiam išaugti labai įvairius augalus, kurie bus labai skanūs, tačiau taip pat ir mėgautis pačiu auginimo procesu.

Šiuo metu yra gana daug skirtingų šiltnamio statybų galimybių. Dažniausiai naudojamas kanalinis polikarbonatas.  Iš jo pastatytas šiltnamis tarnauja labai daug metų, atrodo puikiai.

Atsparus aplinkos poveikiui

Kanalinis polikarbonatas yra puikus pasirinkimas dėl to, kad lietuviškose klimato sąlygose – jis tarnauja labai puikiai. Jam nėra baisi ne tik vasaros kaitra, tačiau taip pat ir šaltis. Paprasčiausiai daugelis žmonių statydami šiltnamius galvoja apie tai, kad jie turi būti patvarūs ne tik esant vasaros kaitroms, tačiau taip pat ir žiemos šalčiams.

Deja, dėl labai didelio šalčio plastikas labai dažnai skilinėja. Tačiau taip tikrai nenutiks, jeigu bus pasirinktas konkrečiai kanalinis polikarbonatas. Jis ne tik labai patvarus, tačiau taip pat ir atsparus bet kokioms klimato sąlygoms. Ką jau kalbėti apie tai, kad puikiai atrodo ir daugelį metų toks pastatytas šiltnamis nereikalaus jokio ypatingo dėmesio.

Galima pjauti reikalingo dydžio

Polikarbonato plokštės dažniausiai yra didelės, tačiau rinkoje prekybininkai siūlo tikrai gana daug skirtingų matmenų. Net ir didelės labai puikiai tarnauja, kadangi jas galima pjaustyti pagal poreikius. Svarbiausia, kad pjauti yra gana paprasta ir tam nereikia jokios specialios įrangos. Net ir namuose kiekvienas asmuo gali pats susiprojektuoti šiltnamius ir pagal poreikius išpjauti tinkamo dydžio plokštes, naudoti profilius, kurie lygiai taip pat džiugina patvarumu bei kokybe.

Pirkite iš sertifikuotų prekybos vietų

Kad ir kokios statybinės arba remonto medžiagos jums reikalingos – svarbiausias jas pirkti iš patikimų prekybos vietų. Tokiu atveju galėsite būti tikras, kad gaunate tai, ko jums reikia. O šiuo atveju, kad perkama plokštė bus geros kokybės, atspari aplinkai ir patvari, tinkama ne tik šiltnamiui, tačiau ir daugeliui kitų konstrukcijų.

Geros kokybės kanalinis polikarbonatas parduodamas https://e-heliopolis.lt. Esame tikri, kad čia rasite ne tik gerą kokybę, tačiau ir daugeliui prieinamą kainą.


Panašūs straipsniai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *