|

|

Šilumos siurbliai oras-vanduo: privalumai


Renkantis šilumos siurblius pamatysite, kad šiuo metu pasiūla rinkoje yra labai plati. Tipas – pirmas aspektas, kuriam yra skiriamas dėmesys. Greta jo – daugiau dėmesio reikia skirti ir kitiems techniniams parametrams. Apie juos geriausia yra tartis su specialistais.

Štai labiausiai mėgstami ir dažniausiai pasirenkami šilumos siurbliai oras vanduo suteikia galimybę apšildyti net ir gana didelius plotus. Svarbiausia, kad veikia pigiai, ekologiškai ir suteikia galimybę bet kokiam būstui ir jo gyventojams mėgautis inovatyvumu.

Kokie svarbiausi būtent šio tipo įrangos privalumai – atsakome žemiau.

Gera kaina

Šilumos siurbliai siejami ne tik su tvarumu, tačiau ir ekonomija. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti ne per daug brangiai kainuojančią įrangą. Anksčiau buvo girdimas mitas, kad ji brangi. Šiuo metu mitas suskaidomas labai paprastai, kadangi internete kainas palyginti gali kiekvienas.

Tinkama dideliam plotui

Šie šilumos siurbliai yra tobulas pasirinkimas dideliuose namuose. Jeigu jie yra maži – pigesnis ir tikrai pasiteisinantis variantas yra siurbliai oras-vanduo. Rinkitės pagal plotą ir vertinkite kitas siurblio savybes.

Ekologiška

Daugelis žmonių renkasi bet kuriuos šilumos siurblius dėl to, kad tai yra tvarius namų apšildymo būdas. Svarbiausia, kad prieinamas kiekvienam. Iki šiol gana dažnai girdimas mitas, kad viskas kas tvaru yra brangu. Taupo tikrai nėra. Kalbant apie šilumos siurblius – taisyklė irgi galioja.

Pigus išlaikymas

Mitas, kad šildytis namus elektra yra rangu. Vėlgi, ne. O jeigu namuose yra saulės elektrinė – tai toks namų šildymas yra praktiškai nemokamas. Taigi, vertinamas tų, kurie taupo.

Dera prie senos sistemos

Oras-vanduo gali būti derinami prie senų sistemų. Tiek radiatorių, tiek grindinio šildymo. Taigi, nereikės jokių papildomų investicijų.

Nemokamai ruošia karštą vandenį

Galiausiai, ši sistema leidžia nemokamai mėgautis karštu vandeniu. Galima sutaupyti ir gyventi patogiai gana paprastai.

Svarbiausia renkantis šilumos siurblius investuoti į kokybę. Rinktis tokius, kurie parduodami patikimose prekybos vietose, su garantijomis. Tai yra tarsi saugumo rodiklis, kad rasite tai, aks ne tik atitinka, tačiau ir pranoksta Jūsų asmeninius bei būsto poreikius.


Panašūs straipsniai: